سلام دوستان

saeid 7

عصر حاضر با هیاهو و جنجال کاذب خود ، تاثیرات زیادی را بر فرهنگ و زندگی مردمان ما گذاشته است ، به گونه ای که امروزه شاهد از بین رفتن بسیاری از مواریث فرهنگی و آداب و سنن نیاکان خود هستیم ؛ در این وب سایت قصد داریم با ارائه مطالب متنوعی ازتاریخ ، فرهنگ و باستان شناسی این شهر کهن ، در ماندگاری پشتوانه های فرهنگی این سرزمین سهیم باشیم ؛ در این راه از کمکها و راهنمایی های سازنده شما استفاده خواهیم نمود .

 

 

نویسنده: saied

کاردان هنرهای تجسمی و کارشناس باستان شناسی

17 دیدگاه برای “سلام دوستان”

 1. با سلام
  با توجه به چند مطلب اولیه، احتمال زیاد است که سایت موفقی(نه از نظر بازدید) داشته باشید.
  امیدوارم جزء واقعیت های تاریخی به چیز دیگری نپردازید و با شوق و ذوق به دنبال شناساندن واقعیت های شوشتر به عوام باشید،ان شاءالله.

  با سپاس

 2. سلام آقا سعید خوشحال از راه اندازی سایت تاریخ ،فرهنگ و باستان شناسی شوشتر
  امیدوارم موفق باشید . پایان نامه ام در مورد آیین های نمایشی سنتی شهر شوشتر است امیدوار هفکری و مساعدت شما هستم .

  1. ممنونم ، همونطور که می دونید کار فرهنگ لغت نویسی فرآیند طولانی مدتی است ، نمیشه هر چیزی رو بعنوان یک کتاب زیر چاپ برد ، دارم روش کار میکنم.

 3. سلام آقای زاهد زاده ممنون از وقتی که گذاشته اید برای شهرمون با اجازه مطالب شما با ذکر نام شما در سایت شوشتر روز قرار داده شد امیدوارم که بتوانیم همکاری بیشتری داشته باشیم با تشکر

  1. سلام و درود ، همین تقدیر را نیز از شما داریم بخاطر سایت خوبتون ، منهم سعی میکنم تلاش بیشتری داشته باشم ، از اخبار علمی ، هنری و فرهنگی شما را با ذکر منبع در سایت دیدمک http://www.deedomak.ir استفاده خواهم نمود ، امیدوارم در کارتان موفق و پیروز باشید .

 4. سلام . سال نود و دو آخرین سال حضور من در ایران خواهد بود.در حالی که مطالب این سایت رو مطالعه می کردم فهمیدم پتانسیل بالائی در وجود شما نهفته هست.امیدوارم قدر فرصتها رو بدونید و زیباترین سالهای عمرتون رو به راحتی از دست ندهید.در شهری که شما در آن ساکن هستید افراد با تزریق نیروی منفی به وفور یافت می شوند.که طلوع سایتی با مدیریت شما نشان دهنده اوج شایستگی ولیاقت می باشد.زیباترین ها را برایت آرزو دارم.مطمئن هستم در سالهای آینده سر زدن به سایت شما غم دوری از وطن را کاهش خواهد داد.

  1. درود ، مهم نیست در کجا زندگی میکنیم ، مهم اینه که باشوق و علاقه به زادگاهمون ، دوستانمون و به چیزها و کسانی که به آنها عشق می ورزیم بپردازیم ، شاید کسی امروز شوشتر باشه و فردا یه جایی دیگه ، اما از دور هم میشه خدمت کرد ، کما اینکه عده زیادی از نزدیک دارن خیانت می کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *